1. Skip to Main Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer
سایت "بنیاد نشر آثار و اندیشه های شهید آیت الله دکتر بهشتی" تنها منبع رسمی اخبار و آثار شهید بهشتی است
در آستانه ماه مبارک رمضان

مجموعه صوتی تفسیر قرآن شهید آیت‌الله دکتر بهشتی منتشر شد

در آستانه ماه مبارک رمضان و با پیگیری و اهتمام بنیاد نشر آثار و اندیشه‌های شهید آیت‌الله دکتر بهشتی در راستای تدوین و تنظیم تفسیرقرآن شهید بهشتی با عنوان “در مکتب قرآن”، مجموعه صوتی تفسیر قرآن شهید آیت‌الله دکتر بهشتی آماده و منتشر شد. این مجموعه تمامی فایل‌های صوتی تفسیر قرآن شهید بهشتی را دربر می‌گیرد و با نرم افزارهای ویژه امکان دستیابی مخاطبان را در یافتن تواریخ مختلف ایراد تفاسیر تسهیل می‌کند.

تفسیر در مکتب قرآن شامل تفسیر سوره‌های حمد، بقره، آل‌عمران، اعراف، انفال، توبه، یونس، یوسف، کهف، طه، انبیاء و دهر بوده و با رویکردی اجتماعی، سیاسی و تربیتی به تبیین دیدگاه‌های وحی در ارتباط با مسائل اجتماعی و رفتاری جامعه می‌پردازد.

این مجموعه اولین تفسیر شنیداری است که به صورتی روان و جذاب آیات الهی را برای مخاطب بیان می‌دارد و راهنمائی وثیق جهت دست یابی به الگوی زیست مسلمانی با هدایت کلام وحی است. تفسیر در مکتب قرآن در 132 فایل و دو DVD تنظیم شده و در ابتدای هر فایل تلاوت آیات مربوطه به صورت ترتیل با صدای یکی از قاریان و ترجمه آیات با صدای شهید بهشتی ضبط شده است.

برای تهیه این مجموعه با بنیاد نشر آثار و اندیشه های شهید بهشتی تماس حاصل فرمائید.

02188320901-3


نسخه چاپی
دیدگاه‌ها
 • محمد مهبد

  عالی است این اقدام ؛ خدایتان خیر دهاد

 • صدرا

  سلام
  از کجا می‌شود تهیه کرد این محصول را؟
  ممنون

 • مدير سايت

  با سلام. لطفا با بنیاد نشر آثار و اندیشه های شهید بهشتی تماس حاصل فرمائید.
  021-88320901-3

 • حسن

  بسم الله الرحمن الرحيم

  باسلام
  لطفاً راهنمايي كنيد چگونه ميتوانم ازطريق انترنت به اين فايل ها دسترسي پيدا كنم
  باتشكر
  حسن از بحرين

 • مدير سايت

  با سلام. به دلیل اینکه هنوز زمانی از پخش و فروش فایل صوتی تفسیر قرآن نگذشته، و نیز با توجه به حجم بسیار زیاد فایل صوتی، مجموعه تفسیر قرآن هنوز بر روی سایت قرار نگرفته است. امیدوارم پس از چندی بتوانیم این فایل ها را به تدریج بر روی سایت قرار دهیم. شما با تماس تلفنی با دفتر بنیاد می توانید نسبت به خرید فایل صوتی اقدام فرمایید.

 • حسین

  اگر امکان خرید اینترنتی هم فراهم میشد خوب بود. شکر الله سعیکم

 • ایلیا

  با سلام و خدا قوت
  واقعا کار خیلی عالیه.من همش این دغدغه را داشتم که آیا تفسیر های ایشون به صورت صوتی منتشر شده یا نه و الان که این مطلبو دیدم خیلی خیلی خوشحال شدم .
  اجرکم عند الله.

 • منتقد

  هنر اینه که برای دانلود قرار بدین
  خیلی هم کار سختی نیس

 • منتقد

  تازه من یه مجموعه شو گرفتم خیلی کیفیت بد بود می شه با نرم افزارهای موجود و مراجعه به یک متخصص صداهای اضافی را حذف کرد کار سختی نیست
  اصلا یه سری ویسا اینقدر صدای اضافی داره که از گوش دادنش منصرف می شی